Πρόσκληση Υποβολής Αιτήσεων Καταρτιζομένων των ΔΙΕΚ για τη Μαθητεία

Δημιουργηθηκε στις Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019 Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2019 Ημερομηνία Δημοσίευσης

Αφού ενημερωθείτε από την αριθμ. πρωτ. Κ1/6848/16-01-2019 «ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ (Δ.Ι.Ε.Κ.) ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ» για τους όρους συμμετοχής και τα ΔΙΕΚ υλοποίησής, η αίτηση γίνεται ηλεκτρονικά από το σύνδεσμο

Περίοδος Αιτήσεων:
Τετάρτη 16/01/2019 15:00 μ.μ.
έως Τετάρτη 23/01/2019 10:00 π.μ.

Για τεχνική υποστήριξη μπορείτε να στέλνετε email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Για άλλα θέματα σχετικά με την πρόσκληση μπορείτε να στέλνετε email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.